Kiirlaenu pakkujad

Kiirlaenu pakkujad Eestis

Kui soovite leida endale parimat ja kõige sobivamat laenupakkumist, on oluline teha põhjalik võrdlus erinevate kiirlaenude vahel ning kaaluda hoolikalt mõningaid olulisi aspekte enne kiirlaenu taotlemist. Kiirlaenud on mugav võimalus kiireks rahavajaduseks, kuid nende kasutamisel tuleb olla teadlik erinevate laenuandjate tingimustest ja kuludest.

Laenude võrdlused

Summa:
Pikkus:
Kuva rohkem pakkumisi

Kiirlaenupakkujad on ettevõtted, kes pakuvad kiirlaene eraisikutele. Eestis on mitmeid kiirlaenupakkujaid, mistõttu on võimalik valida sobivaim laenuandja vastavalt oma vajadustele ja eelistustele.

Allpool on esitatud ülevaade mõnedest populaarsematest kiirlaenupakkujatest Eestis:

Bondora

Bondora kiirlaenupakkumine pakub laenusummasid vahemikus 500 kuni 10 000 eurot ning laenuperioode 3 kuni 60 kuud. Intressimäär algab 9,66% juurest (täpne intressimäär sõltub iga laenaja individuaalsest olukorrast), ja krediidi kulukuse määr võib varieeruda vahemikus 20,79% kuni 59,9%.

Bondora
Bondora

Personaalne intressimäär: Bondora süsteem arvutab välja iga laenaja andmete ja krediidiajaloo põhjal parima võimaliku intressimäära, mis sulle pakutav on.

Kiirem ja vähem bürokraatlik kui pangad: Saad laenu kiiremini ning ilma liigsete formaalsusteta.

Varjatud tasud puuduvad: Sa ei pea muretsema ootamatute lisakulude pärast.

Suur kliendibaas: Üle 300 000 klienti usaldavad meid oma finantsvajaduste lahendamisel.

Tagatiseta laenud ja lihtne taotlemine: Laenud ei nõua tagatist ning taotlemine on väga lihtne ja kiire.

Kiire laenupakkumine: Saad teada oma laenupakkumise vaid 5 minutiga.

Internetipõhine taotlemine: Laenutaotluse saad esitada täielikult interneti teel.

24/7 automaatne laenuprotsess: Meie teenused on kättesaadavad igal ajal, 24/7.

Laenu ennetähtaegne tagasimaksmine lisatasudeta: Võid laenu tagasi maksta varem, ilma lisakuludeta.

Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida: Sul on võimalus valida laenumakse suurust vastavalt oma eelistustele ja võimekusele.

Ferratum

Laenusumma vahemik: Ferratum võimaldab laenusummasid vahemikus 100 kuni 5 000 eurot, mis võimaldab klientidel valida endale sobiva laenusumma vastavalt nende vajadustele.

Minimaalne laenuperiood: Laenu saab võtta isegi vaid üheks päevaks, mis annab suure paindlikkuse laenu tagasimaksmise ajakava kujundamisel.

Maksimaalne laenuperiood: Ferratum ei sea kindlat kuupäeva laenuperioodi lõppemiseks, võimaldades klientidel laenulimiiti kasutada nii kaua kui neil vaja on.

Ferratum
Ferratum

0% intress uutele klientidele: Esimesed 30 päeva on uutele klientidele intressivabad, mis tähendab, et laenates kuni 5000 eurot ja tagastades selle 30 päeva jooksul, ei pea klient maksma intressi.

Professionaalne ja sõbralik klienditeenindus: Ferratumil on kõrge Google’i reiting 4,8/5, mis näitab nende klienditeeninduse sõbralikkust ja usaldusväärsust.

Kiire protsess interneti teel: Kogu laenuprotsess on kiire ja toimub interneti teel, mis tähendab, et pole vajadust telefonikõnede või lisaküsimuste järele.

Madal intressimäär: Intressimäär algab 2% kuus, mis võib olla konkurentsivõimeline võrreldes teiste laenuandjatega.

Paindlik maksegraafik: Ferratum võimaldab kohandada maksegraafikut vastavalt klientide vajadustele ning võtta maksepuhkust või muuta maksekuupäeva lisatasuta.

Kogemusrikas pank: Ferratum on Põhjamaadest alguse saanud pank, kellel on üle 10 aasta kogemust laenuandjana, mis annab klientidele kindluse, et tingimused on läbipaistvad ja nende isikuandmeid hoitakse turvaliselt.

Creditea

Creditea pakub krediidikontot ehk krediidiliini, mille krediidi kulukuse määr (KKM) on aastas 27,24% (maksimum KKM/maksimum 45,93%). Siin on mõned näidistingimused:

Kui kasutad 1000 euro suurust krediidilimiiti fikseerimata aastaintressiga 24%, siis igakuiste maksete kogusumma on 1135 eurot ja tagasimaksete summa on samuti 1135 eurot.

Creditea
Creditea

Eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele kohe ja täies mahus ning makstakse tagasi 1 aasta jooksul 12 võrdse tagasimaksena.

Lisaks on võimalik valida tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud. Täpsemate tingimuste ja nõu saamiseks soovitatakse külastada Creditea veebilehte aadressil creditea.ee ning konsulteerida asjatundjaga numbril 6119090. Creditea pakub klientidele paindlikkust ja võimalust kohandada oma krediidilimiiti vastavalt nende vajadustele ja maksevõimele.

Credit24

Credit24 on Eesti juhtiv tarbimislaenude pakkujate hulgas ning pakub eraisikutele tagatiseta lühiajalisi tarbimislaene ja krediidikontot. Siin on mõned olulised aspektid Credit24 laenupakkumiste kohta:

Laenusumma ja laenuperiood: Credit24 võimaldab laene suurusega 50 kuni 10 000 eurot ning laenuperioode kuni viieks aastaks, mis annab klientidele valikuvabaduse oma rahaliste vajaduste rahuldamisel.

Credit24
Credit24

Krediidikonto limiit: Credit24 pakub laene Krediidikonto limiidi alusel, mis võimaldab klientidel võtta laenu vastavalt oma vajadustele ja maksevõimele.

Intressimäär ja KKM: Credit24 näitab laenukalkulaatoris selgelt intressimäära ja krediidi kulukuse määra (KKM), mis aitab klientidel mõista laenu maksumust. Näiteks 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27,24% aastas.

Tagasimakseperiood: Credit24 võimaldab valida tagasimakseperioodi vahemikus 3 kuni 60 kuud, mis võimaldab klientidel kohandada oma maksegraafikut vastavalt oma finantsolukorrale.

Lepingutasu: Credit24 lepingutasu võib varieeruda sõltuvalt laenutingimustest. Näites mainitakse 40 euro suurust lepingutasu.

Konsulteerimine ja tingimused: Enne laenulepingu sõlmimist soovitatakse tutvuda Credit24 veebilehe tingimustega aadressil credit24.ee ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga numbril 614 3400. See aitab klientidel olla hästi informeeritud ja teha teadlikke finantsotsuseid.

Erinevad intressimäärad: Credit24 pakub laene erinevate intressimääradega, sõltuvalt laenutingimustest ja kliendi krediidiskoorist. Näiteks 1000 euro laenamisel 12 kuuks fikseeritud intressimääraga 36,36% aastas on KKM 55,47% aastas.

Credit24 pakub mitmekülgseid laenutooteid ja võimalusi klientidele oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks, kuid enne laenulepingu sõlmimist on oluline põhjalikult tutvuda tingimustega ning konsulteerida vajadusel asjatundjaga, et tagada parimad laenutingimused oma individuaalsele olukorrale.

MoneyZen

MoneyZen on Eesti finantsteenuste pakkuja, kes pakub erinevaid laenutooteid ja rahalisi lahendusi eraisikutele. Siin on mõned olulised aspektid MoneyZen’i laenupakkumiste kohta:

Laenusumma ja laenuperiood: MoneyZen pakub laenusummasid vastavalt klientide vajadustele, ulatudes ilmselt 50 eurost kuni 10 000 euroni. Laenuperioodid võivad kesta mitu kuud kuni aastateni, mis annab klientidele paindlikkuse oma laenutingimuste valikul.

MoneyZen
MoneyZen

Laenuliigid: MoneyZen võib pakkuda erinevat tüüpi laene, sealhulgas tarbimislaene, kiirlaene ja võib-olla ka krediidikontot, et katta mitmesuguseid rahalisi vajadusi.

Intressimäär ja KKM: Intressimäär ja krediidi kulukuse määr (KKM) on olulised aspektid, mis määravad laenu maksumuse. Klientidele tuleb selgitada selgelt nende laenutingimuste mõju nende maksevõimele.

Tagasimakseperiood: MoneyZen võimaldab klientidel valida sobiva tagasimakseperioodi, et kohandada laenu tagasimakseid vastavalt nende finantsolukorrale ja võimalustele.

Tingimused ja nõustamine: Enne laenulepingu sõlmimist on soovitatav tutvuda MoneyZen’i veebilehe tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga, et mõista täielikult oma laenutingimusi ja tagada, et need sobiksid nende individuaalsele olukorrale.

Lepingutasu: Lepingutasu võib varieeruda sõltuvalt laenuliigist ja laenu suurusest. Klientidele tuleks selgitada selgelt kõiki laenuga seotud tasusid ja kulusid.

MoneyZen pakub mitmekülgseid finantsteenuseid ja võimalusi klientidele oma rahaliste vajaduste rahuldamiseks, kuid on väga oluline olla hästi informeeritud ja teha teadlikke finantsotsuseid, mis sobivad nende individuaalsele olukorrale. Seetõttu tuleks enne laenu taotlemist põhjalikult uurida laenutingimusi ning vajadusel konsulteerida finantsnõustajaga, et tagada parimad laenutingimused.

Jaga